Szczegóły dotyczące Serenady w Krakowie

Centrum handlowo-rozrywkowe Serenada, zlokalizowane w dzielnicy Mistrzejowice przy takich obiektach jak Cinema City, Park Wodny i Centrum Handlowe Krokus jest coraz bliższy realizacji. Obecnie Wydział Architektury i Urbanistyki UM w Krakowie uzyskał pozytywną opinię dzielnicy, niezbędną w celu podjęcia dalszych działań i wydania stosownych zezwoleń. Projekt obejmuje także rozwój infrastruktury drogowej, a w tym przebudowę skrzyżowania ul. Bohomolca z ul. Dobrego Pasterza. Zapewnienia i plany inwestora najwyraźniej sprostały wymaganiom radnych więc niebawem można spodziewać się rozpoczęcia prac.

Warto przypomnieć, że inwestorem stojącym za tym interesującym projektem jest uznana firma Mayland. Deweloper utrzymuje, że jednym z głównych celów jest usatysfakcjonowanie klienta na każdym etapie jego korzystania z galerii. Wyróżniać ją ma obszerna i niespotykana oferta rozrywkowa a także wysoka estetyka wykonania.

Całokowita powierzchnia Serenady to 78 tys. metrów kwadratowych. Powierzchnia handlowa wyniesie niewiele poniżej 50 tys. metrów kw. a najwyższy punkt budynku ? 25 metrów wysokości. Otwarcie Serenady przewidziane jest na drugą połowę 2013 roku.